Вы здесь

В індустріальний парк «Павлоград» прийшли перші інвестори

Польcькі, англійські та австрійські інвестори планують побудувати на території парку потужності з виробництва сонячних електростанцій, синтез-газу, метанолу та ліків. Cеред них – ТОВ «СГ Метанол», ТОВ «СІНГАЗ ФТС», «ГВМ Україна».  Про це повідомляє «Інвестиційно-інноваційний центр» (ІІЦ).
 
Інвестиційно-інноваційний центр (ІІЦ), створений на базі Дніпропетровської ОДА, вже більше 3 років допомагає підприємцям та інвесторам. Так, в лютому 2017року ІІЦ став керуючою компанією індустріального парку «Павлоград». Він – найбільший в країні, площа – 250 гектарів. Парк знаходиться в Павлоградському районі Дніпропетровської області, обмежений територіями «Виробничого об'єднання Південмаш ім. А. М. Макарова» та «Павлоградського заводу технологічного обладнання».
 
Територія поділена на кілька секторів: машинобудування отримало 65 га землі, виробництво будматеріалів - 50 га, логістичний комплекс - 50 га, легка промисловість - 30 га, сфера IT- 55 га.
 
У перспективі індустріальний парк дозволить створити приблизно 5 тис. нових робочих місць, а також залучити більше  ніж 370 млн. доларів у розвиток області та отримати додаткові надходження до бюджетів усіх рівнів. Для цього є всі умови: вигідне географічне розташування, велика виробнича територія, розвинена транспортна система. І що дуже важливо – є державне підприємство, яке бере на себе повний супровід інвестора «під ключ» на цьому майданчику.

«Ми допомагаємо інвесторам розмістити виробничі потужності, налагодити правильну і комфортну співпрацю з органами виконавчої влади, надаємо вигідні умови, – коментує керівник Інвестиційно-інноваційного центру Олександр Коломійцев. – Мова йде про зниження митного збору, гнучку систему видачі земель, спрощену процедуру оренди. Бізнес повинен займатися бізнесом: будувати, створювати робочі місця, заробляти гроші, платити податки. Він не повинен вирішувати бюрократичні проблеми. Це наша робота. Для цього є ми».

 
Індустріальний парк «Павлоград»:
0% - ввізне мито на обладнання;
0% - податок на землю;
250 євро - вартість оренди за гектар на рік.