Вы здесь

Через спеку на Павлоградщині горять ліси та суха трава

Так за минулий тиждень рятувальники з Павлограда, Тернівки та Павлоградського району загасили понад 10 пожеж на відкритій місцевості та в лісових масивах. В основному горіла суха трава та лісова підстилка.  Загиблих,  травмованих ні в одній пожежі немає. Про це повідомляє Павлоградське МРУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Так, в понеділок, 11 червня, о 13:57 місцева пожежна команда Вербківської ОТГ здійснила виїзд за адресою:  Вербківська ОТГ,  с. Вербки,  поблизу вул. Кутової.  Горіла суха трава. Пожежу було ліквідовано.

Наступного дня, 12 червня, в Павлограді та районі сталося дві пожежі. Так, о 17:22 одне відділення 27 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС  під керівництвом начальника чергової зміни Євгена Котова здійснило виїзд на пожужу поблизу с. Троїцьке. Горіла суха трава. А о 20:56 теж саме відділення гасило палаючу суху траву в м. Павлоград поблизу вул. Попова.

У четвер, 14 червня, по вул. Попова о 13:47 знов горіла суха трава. А о 17:20 в районі гаражного кооперативу «Каракум» м. Павлоград працівники Павлоградського лісгоспу гасили лісову підстилку на площі.

Наступного дня пожежники гасили палаючу суху траву по вул. Попова в Павлограді біля лісового масиву.

16 червня суха трава та дерева горіли по вул. Шахтарської Слави в Павлограді та неподалік Шахти «Західно-Донбаська» в Тернівці.

В неділю, 17 червня, працівники Павлоградського лісгоспу гасили підстилку хвойного лісу поблизу селища «РТС» в Павлограді та в с. Богданівка (де існувала загроза розповсюдження вогню на лісовий масив). Пожежна команда Межиріцької ОТГ виїжджала поблизу с. Булахівка, де горів сінокос. А в Тернівці поблизу вул. Набережна горіла суха трава.