Вы здесь

Павлоградські школярі влітку можуть заробити майже 1,5 тисячі гривень

Вже протягом 15 років у Павлограді ведеться робота щодо забезпечення зайнятості молоді у вільний від навчання час. Влаштовуються діти до комунального підприємства «Затишне місто».
 
Цього року прийом документів на літнє працевлаштування неповнолітніх розпочався з 29 травня. Усього заплановано працевлаштувати 120 дітей робітниками з благоустрою до комунального підприємства «Затишне місто».  З міського бюджету на виплату заробітної плати школярам було виділено 256 тис. грн.
 
Станом на 1 червня 2018 року було набрано 120 чоловік, які приступили до роботи з благоустрою міста. Людина, яка відпрацює повні 10 днів, отримує заробітну плату в межах 1400 грн. Крім цього, за ініціативи міського голови Вершини А.О. у минулому та поточному році передбачено кошти для придбання подарунків активним учасникам Фонду літнього працевлаштування.
 
До слова, у 2016 році відпрацювало 78 чоловік та було виплачено заробітну плату на суму 60 тис. грн. У 2017 році відпрацювало 90 чоловік,  було виплачено заробітну плату на суму   158,4 тис. грн.