Вы здесь

В Павлограді пройшов форум підтримки енергоефективних заходів ОСББ

В рамках Проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», який впроваджує Асоціація міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії» 29 та 30 травня 2018 р. в приміщенні Центральної бібліотеки для громадських організацій міста проводився форум підтримки енергоефективних заходів в ОСББ.

На урочистому відкритті форуму з привітальним словом виступили заступник міського голови – Олександр Радіонов та Оксана Горова — керівник Ресурсного центру МПГО «ОСББ – майбутнє Павлограда», які відзначили, що питання щодо підтримки енергоефективних заходів є дуже актуальними для нашого міста.
У дводенному заході приймали участь представники громадських організацій інших міст України, а саме: Вікторія Погорєлова — член правління Міжнародної громадської організації «Центр сприяння житловим та муніципальним реформам» (м. Київ), Людмила Шанц — голова правління громадської спілки «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія» (м. Запоріжжя), Катерина Чижик — перший заступник голови правління ГФ «Штаб національного захисту Дніпропетровської області» (м. Дніпро).

Учасників форуму цікавили питання щодо впровадження проектів, поліпшення теплотехнічних характеристик в приміщеннях та скорочення використання енергетичних ресурсів. Також обговорювались успішні напрацювання і здобутки в сфері енергоефективності громадських організацій інших міст.
Наше місто вдячне Проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» за змогу об’єднання не лише громади міста, а й представників інших міст в сфері енергоефективності та енергозбереження заради майбутнього нашої країни.