Вы здесь

Павлоградці відвідали зону ООС із концертом та психологічною програмою для бійців

На минулому тижні, 22 травня, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», який впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії» по ініціативі міста «Павлоград один – для всіх!» в зоні Операції об’єднаних сил (кол. АТО) пройшов концерт павлоградських музикантів для підтримки бойового духу бійців одного з батальйонів 93-ї окремої механізованої бригади.

Захід був організований павлоградською ГО «Українське Об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Західного Донбасу» спільно з «Центром надання допомоги учасникам АТО», який працює при Павлоградському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за пілотною програмою «Крок на зустріч».

Концерт для бійців АТО давав павлоградський гурт «Свой среди». Цей музичний та вокальний гурт вже неодноразово виступав у військових частинах і підтримував бойовий дух бійців, а у цій бригаді на його учасників дуже чекали, тому зустріли із радістю. Багато бійців підспівували та просили гурт виконати улюблені пісні. Музиканти виконали як авторські пісні, так і вітчизняні хіти. Зустріч проходила у розташуванні 93 окремої механізованої бригади. На заході були присутні близько 50 бійців.

Кращою нагородою за виступ групи «Свой среди» стали бурхливі оплески бійців, їхні позитивні емоції та гарний настрій.

«Наші хлопці відіграли на славу, зарядили хлопців позитивом та підняли їхній бойовий дух. Всі залишились дуже задоволеними»,

- поділилася своїми враженнями психолог та волонтер «Центру надання допомоги учасникам АТО» Олена Михайлова.

Окрім концерту, бійці могли поспілкуватися із фахівцями-психологами «Центру надання допомоги учасникам АТО» та вищеназваної ГО, проконсультуватися із ними щодо наболілих питань. Фахівці ділилися своїми знаннями, досвідом та вміннями з учасниками за допомогою психологічної гри та індивідуальних консультацій. Бійцям розповіли про симптоми посттравматичного синдрому, а саме: що потрібно робити, щоб справитись з психологічними проблемами у бойових обставинах та стресовій ситуації. 

Наприкінці заходу голова ГО «Українське Об'єднання учасників Бойових дій та Волонтерів АТО Західного Донбасу» Михайло Михайлов подякував керівництву 93 окремої механізованої бригади та бійцям за гостинність, смачну польову кашу, і подарований прапор України, підписаний бійцями з побажаннями.

«Ця зустріч з бійцями єднала у собі і культуру, і благодійність, і просте людське спілкування, яка вкрай необхідна зараз для єдності усіх патріотів нашої України»,

- наголосив у своїй промові замполіт одного з батальйонів 93 бригади.