Вы здесь

У Павлограді вперше відбувся фестиваль-конкурс східного танцю «СхідФест» (ФОТО)

У Павлограді провели І відкритий фестиваль – конкурс східного танцю «СхідФест», присвячений Дню Європи. Свято краси та грації відбулося 22 травня у Міському культурно-дозвільницькому центрі.

Засновник фестивалю - Павлоградська міська рада. Організатори — відділ культури Павлоградської міської  ради, відділ сім’ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради, відділ освіти Павлоградської міської ради, Молодіжна рада Павлограда та КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр».

Цей різновид танцю дуже популярний в Павлограді. У нас існує та активно працює кілька колективів та шкіл танців для дітей – «Джад», «Жасмін», «Інтісар», «Фархана», «Айгюль», «Ідеалія».

На суд журі, до якого увійшли професійні тренери, танцюристи та представники Молодіжної ради при міськраді, було представлено 67 танцювальних номерів. А це соло, дуети, групи і формейшн. Від маленьких дівчат до жінок — усі танцювали з великим старанням і натхненням. Кожна танцівниця виступала у своєму неповторному і яскравому костюмі.

«Сьогодні подивитись на виступи танцівників на фестивалі прийшли тренери та хореографи інших видів танцю та спортивних направлень. Прийшли, щоб підтримати не тільки цей вид танцю, а й взагалі усіх талановитих мешканців нашого міста, та довести, що майбутнє Павлограда за здоровим способом життя»,

- кажуть ведучі конкурсу.

Яскраве свято східного танцю продовжувалося понад 5 годин, однак всі учасники та  глядачі пішли з зали МКДЦ дуже задоволеними та з купою позитивних емоцій.

Усі учасниці отримали дипломи, а переможці – подарунки від спонсорів. Їх вручав казковий Аладін. Так, переможниці отримали подарунки від: СК «МастерFit» (сертифікати на пробні тренування по джампінг-фітнесу на батутах), тренера Яни Синельникової (місячний абонемент в один із фітнес-клубів), директора та тренера Фітнес-холла «Фенікс» Тетяни Зінченко (місячний абонемент на відвідування спортивних занять), тренеру з акробатики та пол денсу Тетяни Костенюкової (місячний абонемент та сертифікати на пробні тренування), ГО «Арт простір «Файноград» (фірмові блокноти), ГО «Молодіжна ініціатива реформ» (цукерки та фірмові футболки), фітнес-клубу «Fit Curvs» (сертифікати на пробні тренування та запрошення зі знижками на школу правильного харчування).

Організатори кажуть, що тепер цей фестиваль проводитимуть щорічно. Можливо, що у наступному році він пройде вже на більш професійному рівні. Цей конкурс для нашого міста був не тільки довгоочікуваним, але й дуже актуальним через велику кількість колективів, які займаються східним танцем.