Вы здесь

В Павлограді із 1 червня запрацюють пришкільні табори

Наразі усі пришкільні табори в нашому місті на стадії запуску. 29 та 30 травня всі вони вже підпишуть паспорти готовності. А вже із 1 червня почнуть свою роботу. Про це розповіла у вівторок, 22 травня, під час розширеної наради заступник міського голови Павлограда Олена Шуліка.

Так, влітку на території міста за рахунок коштів міського бюджету та батьківських коштів будуть працювати 26 таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти. Один з них матиме спортивне направлення та працюватиме при Дитячо-юнацькій спортивній школі. 18 таборів працюватиме на базах шкіл, 7 – на базі дошкільних закладів освіти.

Табори працюватимуть у дві зміни по 14 днів - з 1 по 21 червня та з 25 червня по 15 липня. Під час першої зміни будуть працюватимуть усі 26 таборів, під час другої – на базі шкіл працюватиме лише 5 таборів (на базі шкіл №№ 1, 7, 11, 15, 17).

Протягом літа 2018 року в дитячих оздоровчих закладах плануються різноманітні виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, які будуть направлені на залучення молоді до здорового способу життя.

«Дозвілля дітей повинно бути змістовним. Для цього є ресурси, в таборах працюють педагоги-професіонали. У нас будуть ігрові програми, дозвілля буде організовано в Центрі позашкільної роботи, скейт-ленд парку, басейні, музеї, установах культури і спорту»,

- розповіла заступник міського голови Олена Шуліка.

До речі, цьогоріч оздоровленням таборах хочуть охопити близько 8000 дітей. Вони оздоровлятимуться та проводитимуть своє дозвілля не тільки в пришкільних, а й іногородніх таборах: ім. Сергія Маркова, «Пролісок» та «Павлоградець» (на балансі ДТЕК Павлоградвугілля) – за кошти батьків та міського бюджету, у Міжнародному дитячому центрі «Артек», ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія», реабілітаційному центрі дитячого оздоровчого табору «Перлина Придніпров’я» (за кошти державного та обласного бюджетів).

Наразі міською владою та службами міста будуть здійснюватися обїзди пришкільних таборів. Особливу увагу звертатимуть на пожежну безпеку приміщень, де будуть відпочивати діти, на наявність аптечок, необхідних медикаментів. Діти зможуть відпочити в таборі тільки при наявності довідки від лікаря. Також фахівцям (шкільним медичним сестрам) доручили додатково перевіряти дітей педикульоз і коросту.

За повідомленням міського епідеміолога Людмили Руденок, в усіх харчоблоках Державна лабораторна служба вже взяла забори питної води та зробила висновки, що вона відповідає усім санітарним нормам.

В свою чергу працівник сектору превенції Павлоградського відділу поліції Андрій Горбатюк звернув увагу педагогів на безпеку дітей під час перебування їх в таборах та виходу їх за територію закладів освіти.

Також в цьому році збільшена вартість харчування дітей у пришкільних таборах.   

«У цьому році вартість харчування дітей в таборах буде збільшена до 32 грн в день (сніданок, обід). В цілому на харчування пільгової категорії дітей з місцевого бюджету виділили 276 тис. грн. Ми очікуємо, що у нас будуть харчуватися 616 таких дітей»,

- повідомила начальник відділу освіти Павлоградської міської ради Ірина Дем'яненко.