Вы здесь

Здорові зуби гарантує Павлоградська стоматполіклініка

Можна з упевненістю сказати, що нема такої людини, яка не зверталась би до стоматологічного лікаря. Адже здорові зуби  гарантують не лише чарівну посмішку, а й можливість отримувати справжнє задоволення від їжі. Та, на жаль, рідко кого природа-матінка обдаровує зубами, які вірно служать до кінця життя. Багато хвороб нищать зуби, через неналежне дотримування гігієни в зубах з’являються дупла і таке інше. Ось тому не рідко після 60-70 років, а то й раніше, людина стає беззуба. Все це псує нам життя, настирний зубний біль заважає нормально і працювати, і відпочивати. Отож, не заростає стежка до стоматологів, які здатні повернути людям радість життя.

Та буває й таке, що людина, аби позбавитись зубного болю, застосовує різні малоефективні народні методи і боїться звертатись до лікаря, остерігаючись не лише неприємних болючих лікувальних процедур, а й немалої вартості лікування.

Але всього цього ви будете позбавлені, коли звернетесь до Комунального закладу «Стоматологічна поліклініка Дніпропетровської обласної ради», розташованого за адресою: вулиця Соборна, 46.

«Наш медичний заклад за робочу зміну обслуговує 240 пацієнтів, – розповідає виконуючий обов’язки головного лікаря Микола Васильович Старішко. – Працює наша поліклініка з 8.00 до 20.00. Якщо людина потребує невідкладної допомоги, з 20.00 до 8.00, а також у святкові дні, вона може звернутись до ургентного лікаря. Ми надаємо всі стоматологічні послуги дорослому і дитячому населенню всього Західного Донбасу.

Якщо нашої допомоги потребують люди з обмеженими можливостями, які за станом здоров’я не можуть самостійно добратись до нашої поліклініки, вони можуть зробити по телефону виклик-заявку за номером 050-570-80-91 і до них за місцем проживання приїде виїзна бригада з портативним лікувальним обладнанням. 

Всі стоматологічні послуги, починаючи від відбілювання зубів до встановлення зубів і виготовлення зубних протезів, виконують фахівці 2-х терапевтичних відділень з хірургічним кабінетом, а також ортопедичних відділень і допоміжних служб: рентген-кабінету і зубопротезної лабораторії.

Наш заклад, мабуть, єдиний в області, який надає всі медичні послуги дітям (віком до 18 років) безкоштовно. Таку ж пільгу ми надаємо ветеранам війни, інвалідам, учасникам АТО, заслуженим донорам України. На жаль, тимчасово припинені такі пільги ветеранам праці і пенсіонерам.

Можливо, наше медичне обладнання не відповідає міжнародним стандартам, але ми багато зробили для модернізації стоматологічної техніки. За допомогою міської ради, депутатів обласної ради та наших спонсорів ми фактично повністю оновили стоматологічне обладнання, в тому числі закупили 10 сучасних бормашин. І це результат того, що у нас, як ніколи раніше, є порозуміння з міською владою та депутатським корпусом Павлоградської міськради. Дуже багато проблемних питань, зокрема, стосовно ремонту робочих приміщень, були вирішені завдяки цьому. У нас практично всі вікна замінені на металопластикові, повністю замінена електромережа і комунікаційні споруди, капітально відремонтовані майже всі кабінети, окрім двох, які плануємо теж відремонтувати цього року. Тому можна вважати, що наша поліклініка повністю відповідає всім санітарним вимогам.

До речі, Дніпропетровська обласна рада вже прийняла рішення щодо передачі нашого закладу у власність місцевої громади Павлограда. А на сесії Павлоградської міської ради депутати прийняли рішенні взяти наш заклад на свій баланс. Думаю, такі зміни позитивно відзначаться на матеріальній базі поліклініки і будуть сприяти більш швидкому оновленню нашого медичного обладнання.

Окрім нашої клініки стоматологічну допомогу павлоградці можуть отримати в стоматологічних бюджетних кабінетах, розташованих у мікрорайонах міста: ПХЗ, СШБ, ПЗТО, ПМЗ.

Про високий професіоналізм фахівців поліклініки свідчить той факт, що з 34 наших лікарів, 28 – мають першу категорію і 4 – вищу категорію. А з 18 медсестер 12 – мають вищу категорію. І ми створюємо всі умови задля того, щоб фахівці нашої поліклініки постійно підвищували рівень своєї кваліфікації.

Маючи тісні професійні контакти з нашими колегами – фахівцями обласної лікарні ім. Мечникова та Дніпропетровської медичної академії, при необхідності ми направляємо в ці заклади наших пацієнтів для консультацій та лікування».

Мабуть, кожного читача цікавить, а скільки ж коштують на сьогодні послуги стоматполіклініки. Скажу впевнено – не багато. Їхня вартість по кишені людям навіть зі скромним достатком. З прейскурантом цін на стоматологічні послуги – від пломбування зуба до протезування зубів, кожен бажаючих може ознайомитись в поліклініці. Але, за словами Миколи Васильовича, навіть коли людина не спроможна сплатити, скажімо, вартість лікування зуба, їй все одно не відмовлять в послузі. І це красномовне свідчення того, що не комерційний інтерес, а турбота про наше здоров’я у керівництва стоматологічної поліклініки на першому місці.

А в тому, що лікувати зуби тут можна без ніяких неприємних відчуттів, автор цих рядків переконався, зайшовши у дитячий кабінет поліклініки. П’ятирічний малюк Михайлик, якому саме свердлили зуб, на моє запитання: «Як почуваєш себе?», показав кулачок з піднятим великим пальцем. Мовляв, чудово, все окей!