Вы здесь

В музичній школі № 1 пройшло свято «Квітуча, творча перлина - Україна» (Фото, Відео)

Музична школа №1 завжди дивує нас якимись новинками. Так, нещодавно у школі відбувся дуже цікавий захід – вечір співу та презентація малюнків вихованців закладу на тему «Квітуча, творча перлина - Україна». У ньому брали участь діти з сольного відділення та гуртка образотворчого мистецтва.

Впродовж години глядачі слухали українські пісні у виконанні юних солістів та оцінювали творчість маленьких художників, а також за допомогою дітей пізнавали для себе нові знання та цікавинки з історії та культури нашого українського народу.

Концерт був дуже яскравим та цікавим, тому його глядачам зовсім не хотілося уходити додому.

Ініціатором проведення вечора співу стала педагог цієї школи Ірина Борисівна Долгова. А ведучими на святі були самі діти – учасники концерту, які виразно та з натхненням розповідали про єдність та цілісність двох мистецтв – музики та образотворчого мистецтва.

Гостям дуже сподобався виступ маленьких виконавців з ансамблю «Музична шкатулка» (керівник І.Б. Долгова, концертмейстер Юлія Дмитрівна Здоровиця), які презентували пісню «Івана Купала».

 

Ведучі постійно змінювались та вражали глядачів своїми інтонаціями. Тому гостям свята та викладачам приємно було визнавати, що наші діти такі талановиті, що вони вміють не тільки співати та грати на музикальних інструментах, але і цікаво говорити.

Кожен з учасників концерту розкрив себе як вже професійний музикант.

Хоча подібний захід проводився в цій школі вперше, але її директор Вікторія Іванівна Осіння висловила надію, що він стане традиційним.

В свою чергу батьки юних вихованців виразили подяку викладачам за те, що вони вкладають в їхніх дітей не тільки величезний труд, а й свою душу.