Вы здесь

Стартував проект «Павлоград - один для всіх!» (Фото)

Павлоград став учасником трирічного проекту «Партисипативна демократія і обгрунтоване прийняття рішень на місцевому рівні в Україні». Цей проект впроваджується двома асоціаціями органів місцевого самоврядування — Норвезькою Асоціацією місцевих і регіональних влад та Асоціацією міст України у співпраці з Норвезькім інститутом місцевих і регіональних досліджень. Проект фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.

В рамках проекту, а саме ініціативи «Павлоград - один для всіх!», в нашому місті буде проводитись цілий ряд тренінгів, майстер-класів, зустрічей. Про це повідомив відділ з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та регуляторної політики.

В Павлограді проект реалізує громадська організація «Агентство економічного розвитку міста Павлоград», а партнерами виступають: ГО «Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Західного Донбасу», Благодійний фонд «Турбота» та Ресурсний центр «ОСББ - майбутнє Павлограда».

«Мета проекту «Павлоград – один для всіх!» — створення сприятливого, інформаційно-забезпеченого простору, шляхом проведення навчально — просвітницької діяльності. Це дозволить пожвавити діалог між людьми, не дасть вимушеним переселенцям, учасникам та іншим постраждалим від конфлікту на Сході України, залишитися один на один з особистими складними обставинами, посприяє успішної адаптації і інтеграції в громаду Павлограда»,

- повідомляє джерело.

Завдяки громадським організаціям переселенці в Павлограді отримають нові знання і можливості, відповіді на хвилюючі їх питання під час тренінгів, зустрічей, практикумів і релакс-заходів.

І вже у цю п’ятницю, 11 травня, в рамках ініціативи «Павлоград - один для всіх!» відбувся перший захід - психологічний тренінг «Засоби виходу зі стресу», який провела дипломований практикуючий психолог Олена Кочанова, зібрав досить різноманітну аудиторію. Цікава та незвична форма заходу дозволила учасникам відчувати себе вільно і невимушено. Учасники тренінгу грали в ігри, малювали малюнки, виконували різноманітні завдання. Звісно, була й кава-пауза із різноманітними смаколиками. Загалом тренінг відвідало 20 чоловік.

«Відгуки в кінці заходу надихають на подальші дії в цьому напрямку. Настрій учасників до початку та наприкінці значно відрізнявся та підтверджує те, що подібні заходи корисні і необхідні людям незалежно від статусу, бо в нас були як представники ВПО, учасники бойових дій на Сході України, так і місцеві жителі», - кажуть організатори тренінгу.

І вже сьогодні, 14 травня, о 15.00 у Центральній дитячій бібліотеці в рамках проекту для всіх бажаючих пройде другий захід – майстер-клас з валяння шерсті. Учасників заходу навчать робити квіти із шерсті технікою валяння.