Вы здесь

18-річний школяр, підозрюваний у подвійному вбивстві, проходить судово-психіатричну експертизу

А тим часом усі профільні акаунти підозрюваного Валентина Зємцова видалено із соціальних мереж. Про це повідомили у прес-службі Павлоградського відділу поліції. Люди як у Павлограді, так і за його межами, й досі продовжують обговорювати страшну кримінальну подію, яка сталась у столиці Західного Донбасу 11 березня.

Задля уникнення дезінформації в поліції розповіли про хід розслідування кримінального провадження за фактом вбивства 4-річної дитини та її 30-літнього батька.

 «На сьогодні визначається психічний стан затриманого. Останній наразі перебуває на судово-психіатричній експертизі у закритому закладі. Підозрюваний знаходиться під цілодобовою охороною»,

- зазначили у прес-службі.

Також в поліції спростували інформацію стосовно користування підозрюваним мобільним телефоном під час перебування в СІЗО. В ізоляторі перевірили місце тримання підозрюваного і будь-яких засобів зв’язку там не виявили. До того ж затриманий знаходиться під цілодобовим контролем, наголосили правоохоронці.

А стосовно того, що підозрюваний близько 5 років потому ґвалтував неповнолітніх, як про це повідомляли учасники телевізійного ток-шоу, у прес-службі зазначили, що раніше до правоохоронних органів подібних заяв та повідомлень від потерпілих не надходило.

«Після виходу психологічного шоу «Один за всіх» на телеканалі СТБ до Павлоградського відділу поліції надійшло 3 повідомлення. За вказаними фактами розпочаті кримінальні провадження та переданы до Слідчого Управління ГУНП в Дніпропетровській області. Будь-яких відомостей про те, що потерпілим родиною підозрюваного виплачена грошова винагорода у сумі 200 доларів США не зазначається»,

- повідомили у відділі поліції.

По всім іншим питанням з приводу цієї події громадяни міста можуть звертатися до Павлоградського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області за електронною адресою: pavlograd-mvs@ukr.net.