Вы здесь

Тисячі мешканців Дніпропетровщини молитимуться за мир в Україні

Сьогодні, 30 квітня 2018 року, на стадіоні «Метеор» в Дніпрі відбудеться Всеукраїнська молитва за мир та спокій в Україні та наших родинах. Організатори духовного заходу запрошують жителів та гостей Дніпра і Дніпропетровській області взяти участь в молитві. Початок молитовного богослужіння о 14.00.

«Ми віримо в силу молитви, ми віримо, що зміни приходять в життя міста і країни завдяки молитві, - зазначив важливість майбутнього богослужіння Сергій Цалко, єпископ Української християнкою церкви «Нове покоління» в Дніпрі і Дніпропетровській області, один з організаторів молитовного духовного заходу. - Бог недалеко від кожного з нас. І ми будемо молитися за місто наше, за країну нашу, за те, щоб міцними були сім'ї. Історія доводить, що глибока молитва народу - це шлях до соціального розвитку, матеріального благополуччя і духовного благословення країни».

Всеукраїнська молитва стала традиційною в Україні. Захід раз на рік проходить на найбільших майданчиках країни з метою популяризації в суспільстві біблейских цінностей і християнської моралі.
 
Онлайн трансляцію цього заходу ви можете подивитись о 14.00 на нашій сторінці у Фейсбуці