Вы здесь

Павлоградські рятувальники гасили пожежу у МКДЦ (Фото, Відео)

У вівторок, 24 квітня, в Павлограді в Міському культурно-дозвільницькому центрі сталася пожежа. Під час вистави від короткого замикання електромережі загорілася сцена, потім вогонь перекинувся в глядацький зал, де перебували люди. Саме такою була легенда для чергових тактико-спеціальних навчань рятувальників. Тож, пожежа була умовною.

Про це повідомила прес-служба Павлоградського МРУ ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Адміністрація закладу культури одразу ж сповістила пожежно-рятувальну службу про надзвичайну подію. До місця пожежі оперативно прибуло шість відділень рятувальників, які за допомогою ланок газо-димо захисної служби ліквідували пожежу та врятували постраждалого з опіками. Загальна площа пожежі склала близько 150 квадратних метрів.

Карета «швидкої», екіпаж Павлоградського відділу поліції, представники газової служби та енергослужби прибули на місце події вчасно.

«Особовий склад діяв чітко та злагоджено, завдяки чому умовна пожежа була швидко ліквідована. Всі служби отримали оцінку «добре», але були й зауваження, які потрібно не допускати в подальшому. Взагалі, я вважаю, що такі навчання необхідно проводити на кожному об'єкті з масовим перебуванням людей, хоча б один раз на рік»,

- оцінив навчання начальник Павлоградського МРУ Олександр Миславський.