Вы здесь

Співробітники ДТЕК Павлоградвугілля прибирали вулиці міст Західного Донбасу (ФОТОрепортаж)

Традиційно навесні Західний Донбас стає чистішим завдяки співробітникам ДТЕК Павлоградвугілля. У цьому році в рамках всеукраїнської акції ДТЕК «Чисте місто» помітно змінилися Павлоград, Тернівка і Першотравенськ. Більш ніж 580 працівників шахтоуправлінь та філій Павлоградвугілля, ДТЕК Сервіс, Першотравенського РМЗ зробили Західний Донбас на 64 тони сміття чистішим та «легшим».
 
21 квітня близько 400 працівників шахтоуправлінь Дніпровське, Павлоградське, ім. Героїв космосу, філій Павлоградпогрузтранс, Павлоградського енергопідприємства, Павлоградського управління матеріально-технічного забезпечення, Управління монтажно-демонтажних робіт, Соцвугілля, апарату управління Павлоградвугілля, ДТЕК Сервіс, ЦЗФ Павлоградська і Павлоградської автобази свій суботник в Павлограді почали з флешмобу. Вони на стадіоні «Гірник» вишикувалися в велике серце і гуртом вигукнули: «ДТЕК за чисте місто в Павлограді». Потім гірники «пустили хвилю» - здавалося, що це серце і справді б’ється…В цей час велася відеозйомка з висоти пташиного польоту. 
 
До своїх колег та всіх присутніх на суботнику із вітальним словом звернувся генеральний директор «ДТЕК Павлоградвугілля» Сергій Воронін:

«Колектив ДТЕК Павлоградвугілля завжди бере найактивнішу участь в заходах щодо наведення чистоти в своїх містах і селищах. Тільки об'єднавши зусилля  трикутника «влада-бізнес-суспільство», ми можемо змінювати наші підприємства, наші міста, нашу країну на краще».

До речі, нагадаємо, саме в парку на вулиці Комарова проходить вже не перша акція ДТЕК з прибирання та озеленення. Рік тому, восени, шахтарі зі своїми родинами не тільки прибирали сміття та опале листя, а й висадили 100 дерев – чорноплідну та червону горобину, медову липу, які згодом чудово прийнялися.
 
Цього ж дня учасники акції прибирали узбіччя вулиць Комарова та Західнодонбаська.
 
Учасники толоки поділилися із журналістами своїми враженнями з приводу акції. 

«Я прийшла на суботник з 5-річним сином Іваном. Хочу долучити свою дитину до праці для спільного блага. Будемо прибирати парк, бо він в занедбаному стані. Знаєте, я йшла сюди зі сторони Полігону. Там жахіття, багато сміття – папірці, пляшки, поліетилен. Тож є, над чим працювати. Думаю, гуртом впораємося. А мій син побачить, що не можна смітити, зрозуміє, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»,

- розповідає волонтерка Ольга Личова.
 
Своїми враженнями поділилася і дільничний маркшейдер шахти «Дніпровська» Ольга Міненко:

«Ми вийшли сьогодні на суботник для того, щоб в нашому рідному місті було чисто та красиво, щоб приємно було по вилицям ходити. Хоча я сама мешкаю на вулиці Войнової, але хочу на особистому прикладі надихнути мешканців вулиці Західнодонбаської, щоб вони теж виходили прибирати біля своїх будинків».

«Нащо ми вийшли на суботник? Ну якщо не ми, то хто? - посміхаючись, відповідає керівник департаменту із закупівель Павлоградського управління матеріально-технічного забезпечення ДТЕК Павлоградвугілля Максим Єрмаков. - Повз нас проходять люди, дивляться на те, що хтось з лопатою в руках, з віником і граблями наводить лад на їхньому мікрорайоні. Завтра хтось із цих людей приєднається до нас, щоб завдяки його власним зусиллям на вулиці, де він проживає, стало чисто і комфортно. І вже точно, той, який прибирав на своїй вулиці сам, не буде смітити».

В цей же день близько 70 співробітників ШУ Тернівське прибирали в'їзд в Тернівку з боку шахти Західнодонбаська. А це 2 км дороги, яку підмели та очистили від торішнього листя, зібравши тонну сміття.
 
Юрій Корабльов, заступник начальника ділянки стаціонарного обладнання ДТЕК ШУ Тернівське розповів:

«Ми беремо участь в акції, щоб допомогти природі звільнитися від сміття і показати всім людям, що потрібно виходити на такі суботники і робити наш світ чистішим. Добре, що до нашого дружнього колективу приєдналися і наші діти. Упевнений, вони будуть брати зі дорослих приклад і продовжать таку гарну традицію компанії ДТЕК».

Колективи ШУ Першотравенське і Першотравенський РМЗ акцію провели в Першотравенську на день раніше. Вони навели лад на узбіччях шосе при в'їзді в місто по вул. Героїв космосу та вул. Чайковського протягом 5 км, в міському парку на площі 1 га. Вирубали непотрібну поросль, прибрали і вивезли сухостій, торішнє листя і неорганічне сміття в обсязі 13 тон. 
 
21 квітня акція ДТЕК «Чисте місто» пройшла в 23 містах і селищах України. Всього участь у всеукраїнській акції ДТЕК взяли участь більше 3,3 тисяч чоловік.