Вы здесь

Фермерам, що тримають худобу, нададуть грошову дотацію

До уваги власників великої рогатої худоби! Інформуємо Вас, що Урядовою Програмою підтримки галузі тваринництва передбачена дотація фізичним особам за утримання молодняку ВРХ (великої рогатої худоби).

Дотація надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб  в поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання  наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

  • за період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2500 гривень на одну голову молодняка.

Станом на сьогодні затверджено   Паспорт бюджетної програми на 2018 рік,  форми  «Журналу обліку  фізичних осіб-власників тварин для отримання дотації за молодняк» та «Відомості фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк».

Для отримання дотації за телят фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної  селищної, сільської, міської ради або  об’єднаної територіальної громади  такі  документи:

  • копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • копія паспорта особи – власника тварини;
  • копія довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;
  • копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Документи на дотацію від власників худоби приймаються сільськими радами  до 1 травня; 1 вересня та 1 грудня поточного року. Кошти дотації будуть перераховані на поточні рахунки фізичних осіб, відкриті в банках.