Вы здесь

В Павлограді пройшов перший етап профорієнтаційного проекту для молоді (Фото)

Протягом березня-квітня поточного року в рамках профорієнтаційного проекту для молоді «Твій вибір» 15 учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста успішно пройшли його програму. Цей проект ініціювала громадська організація «Молодіжна ініціатива реформ» (лідер ГО - Олександр Греченков, а безпосередній керівник проекту — Інна Безверха). І його вдалося реалізувати за підтримки міського голови Анатолія Вершини та народного депутата України Артура Мартовицького.

Програма по проекту «Твій вибір» направлена на професійну орієнтацію старшокласників.

«Вона допоможе кожному побачити перспективи на подальше життя саме в нашому місті. Дає можливість поспілкуватися з тими людьми, які працюють на провідних підприємствах Павлограда і забезпечують економічну стабільність не тільки Західного Донбасу, але і всієї України. Ми показуємо молоді, як працюють органи місцевого самоврядування, депутати міськради, тощо»,

- розповів Олександр Греченков.

Учасниками проекту стали учні павлоградських шкіл № 3, 8, 9, 12, 19 та Павлоградського міського ліцею.

В рамках проекту для молоді були проведені екскурсії по управлінням та відділам  Павлоградської міської ради. Активна молодь міста відвідала засідання міськвиконкому, прийняла участь у засіданнях круглого столу, на яких отримала відповіді на чисельні запитання.

Також в рамках реалізації проекту учні побували у Дніпропетровському національному університеті ім. Гончара та Дніпропетровському регіональному інституті державного управління при президентові України.

І в четвер, 12 квітня, підводячи підсумки І етапу, 15 учнів отримали сертифікати та презентаційні сувеніри від виконавчого комітету Павлоградської міської ради, які вручила заступник міського голови Олена Шуліка.