Вы здесь

У Павлограді пройшов традиційний Фестиваль писанок

Напередодні одного з найбільших православних свят – Великодня у Павлограді відбувся третій міський фестиваль-ярмарок писанок «Великий день» для єдності родини». Проводиться він за ініціативою павлоградського міського голови Анатолія Вершини та за підтримки народного депутата України Артура Мартовицького.
 
У четвер, 5 квітня, біля міського культурно-дозвільницького центру «Мир» було неймовірно людно – свої оригінальні писанки, плетені іграшки, розмальовані дощечки, вироби з паперу, вишиті бісером та нитками рушники на фестивалі представляли місцеві майстри традиційного народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва, художники, школярі, вихованці творчих гуртків. Подивитися на вироби декоративно-прикладного мистецтва зібралося не менше глядачів – від маленьких діток з мамами до поважного віку жінок та чоловіків. Усі вони з цікавістю розглядали різноманітні писанки, а найсміливіші навіть пробували самі розмалювати символ свята – великодні яйця. А щоб настрій на ярмарку був ще веселішим, учасників та гостей заходу протягом усього фестивалю радували своїми виступами вокальні та хореографічні колективи міста.
 
Нагадаємо, що у Павлограді фестиваль «Великий день» для єдності родини» проводиться з метою збереження українських традицій та сімейних цінностей, розвитку і поширення українського писанкарства.