Вы здесь

Творчі іскорки юних сердець

У середу, 4 квітня, у Центрі позашкільної роботи відбулось урочисте відкриття традиційної  міської виставки дитячої творчості, на якій свої роботи представили учні 18-ти шкіл Павлограда. 
 
Експрес-виставка «Наш пошук і творчість тобі – Україно!» – це міський етап обласної виставки, на якому відбирають роботи для подальшої участі в обласній та всеукраїнській виставках робіт юних талантів України. У Павлограді такий конкурс проводиться вже протягом багатьох років.

«Сьогодні на виставці представлені роботи в 3-х напрямках – це науково-технічна творчість, початкове технічне моделювання, дизайн речового середовища. Це і художнє різьблення по дереву, і вироби з бісеру, вишивка, паперова пластика, орігамі, авіаційні та автомобільні моделі, макети будівель та споруд, механічні ігри та іграшки»,

- розповіла директор Центру позашкільної роботи Тетяна Зінько.
 
Протягом роботи виставки компетентне журі оцінювало кожну творчу роботу за оригінальність ідеї, новизну, цікавість конструкції. Робота це була не з легких, бо на виставку кожна школа в середньому надала по 15 робіт, загалом – це більше двох сотень, найкращі з яких буде оцінювати вже обласне журі 19 квітня.