Вы здесь

В Павлограді запрацював 4G-інтернет (Інфографіка)

У п’ятницю, 30 березня, на екранах мобільних телефонів деяких павлоградців замість звичного надпису типу інтернету 3G чи H+ з’явився значок 4G (LTE). Це оператор мобільного зв'язку «Vodafone Україна» запустив в Павлограді швидкісний інтернет в діапазоні 2,6 ГГц. 4G-інтернетом можна користуватися в рамках поточного тарифу, повідомили в прес-службі компанії.

«Ура! У нас запрацював 4G!»,

- писали в соцмережах павлоградці.

Щоб перевірити, чи підтримує ваш телефон і SIM-карта 4G, наберіть *222# і чекайте SMS з результатом перевірки, або введіть свій номер телефону на сайті 4g.vodafone.ua.

Якщо Ваша SIM-карта ще не USIM (не підтримує 4G) - замініть її на USIM-карту в найближчому магазині «Vodafone».

Головна відмінність 4G і 3G - більш висока швидкість, можливість обслуговувати більше абонентів, стабільність з'єднання і більш швидкий відгук мережі (так званий ping). Під час пікових навантажень 4G-мережі зможуть забезпечити середні швидкості в 5-7 разів більше в порівнянні з 3G. Наприклад, відеоролик на YouTube в HD-якості завантажиться практично миттєво.

В даний момент оператор запустив нову технологію 4G  у тестовому режимі і тільки центральна частина Павлограда, район залізничного вокзалу та частина селища Хіммаш мають стабільне покриття LTE, але протягом тижня супершвидкісний інтернет буде доступний всьому місту, зазначають в компанії.

Разом з тим, деякі користувачі, особливо мешканці вищезгаданих районів, нарікають на те, що з включенням технології 4G з'явилися проблеми зі зв'язком.

Нагадаємо, що запуск 4G-технології анонсував і оператор «Київстар», але поки що компанія знаходиться на етапі підготовки мережі до запуску LTE. Щоб дізнатися, чи підтримує ваша SIM-карта від «Київстар» 4G (LTE), наберіть *245*4#. Якщо ваша SIM-карта не підтримує 4G (LTE), завітайте до найближчого магазину Київстар (якщо ви контрактний абонент, візьміть з собою паспорт) або скористайтесь послугою Самостійна заміна SIM. Щоб дізнатися, чи підтримує ваш телефон 4G (LTE), наберіть *245*5#.

Що ж стосується оператора «Lifecell», то 4G-покриття в Павлограді поки-що немає.