Вы здесь

Підприємцям Павлограда «розкрили карти» нових законів

У четвер, 29 березня, у виконкомі відбувся освітній семінар для підприємців, на якому місцевим бізнесменам спеціалісти пояснювали нововведення в українському законодавстві. 
 
Під час семінару перед підприємцями виступили представники виконкому, Центру зайнятості, Пенсійного фонду, Податкової інспекції, Державної служби праці. Вони розповіли бізнесменам про наявні нині можливості співпраці між ними та приватними підприємцями, розповіли про новації в різних законах України.
 
На початку семінару начальник відділу  розвитку споживчого ринку та підприємництва  виконкому Світлана Кусочкіна розповіла про те, які заходи та конкурси проводить міська влада задля підтримки розвитку бізнесу в Павлограді.  

«Протягом року ми проводимо подібні освітні семінари, тренінги, навчальні курси, круглі столи для підприємців, також проводимо заняття зі студентами та школярами, які цікавляться бізнесом. До того ж у місті діють грантові програми для молодих підприємців – конкурс бізнес-проектів тощо»,

- сказала вона.

«З 2018 року ми будемо створювати підґрунтя для розвитку туристичного бізнесу в Павлограді. У нас є туристичний продукт, який ми доведемо до суб’єктів господарювання і вони його будуть доводити до туристів. У місті є всі підстави для розвитку туристичного бізнесу. Хто зацікавиться, приходьте – у туристичній галузі є ніші для розвитку малого бізнесу. Це дуже цікавий напрямок»,

- додала вона.
 
На захід зібралось близько 30 слухачів, переважна більшість з яких – жінки. Вони уважно слухали промовців й активно задавали питання, зокрема про перевірки підприємців, нововведення у пенсійному законодавстві, правильності укладання трудових договорів. Актуальним питанням було шахрайство – викриття несправжніх інспекторів.

 «На жаль, сьогодні досить поширеними є випадки, коли до підприємців приходять «несправжні» інспектори. Якщо до вас завітав інспектор з перевіркою і ви сумніваєтеся в достовірності його документів, то ви можете за номером посвідчення перевірити його особу на сайті Держпраці»,

- прокоментувала начальник відділу з питань додержання законодавства про працю Державної служби праці у Павлограді Ірина Чубенко-Салко. 
 
Про послуги, які може запропонувати приватним підприємцям Центр зайнятості, розповіла заступник начальника відділу з питань взаємодії з роботодавцями Ірина Борисенко. 

«Ми можемо запропонувати приватним підприємцям послуги щодо укомплектування персоналом підприємства, зокрема шляхом проведення ярмарки вакансій, організації профнавчання під замовлення тощо»,

- сказала вона.
 
Тож семінар пройшов з користю – підприємці дізналися про нововведення у законодавстві України, а спеціалісти з трудового, пенсійного, податкового законодавства взяли до уваги проблеми і побажання бізнесменів.