Вы здесь

Юні таланти регіону випробовували себе на сценах Павлограда

Сьогодні у Павлограді відбувся І відбірковий тур обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір». Участь у ньому взяли юні таланти з різних куточків Дніпропетровської області.
 
Десятки обдарованих вокалістів, музикантів, танцюристів з Павлограда,Тернівки, Синельникового, Павлоградського, Синельниковського, Юрївського районів та ін. демонстрували свої вміння компетентному журі, члени якого жодного учасника не залишили без уваги – кожному виконавцю був вручений почесний диплом учасника фестивалю. Конкурсні перегляди проходили у МКДЦ «Мир», музичній школі № 1, у БК Шахтобудівників. 
 
До слова, грандіозний гала-концерт І-го відбіркового туру відбудеться вже цієї неділі – 1 квітня у МКДЦ «Мир». Початок заходу об 11 годині.
Нагадаємо, що до 10 травня у містах та районах області проходитимуть предкастинги. Це перший відбірковий тур. Другий запланований з 16 по 18 травня. Журі обере 30 переможців, які виступлять у Дніпрі на гала-концерті 1 червня – до Дня захисту дітей. 
 
Фестиваль «Z_ефір» ініціювала ДніпроОДА. Його назва символічна: солодкий зефір асоціюється з дитинством, а літера Z означає покоління, яке народилося між ранніми 90-ми та середніми двохтисячними.