Вы здесь

У Павлограді з’явилась загроза підтоплення талими водами

Цієї зими снігові опади, що випали в період з січня по березень створили значний сніговий покрив в нашому місті. Кількість опадів в окремих випадках перевищувала норму в декілька разів. Тож, в річках на території міста спостерігається підвищення рівню води.

Так, наприклад, в першій декаді березня випало 36.3 мм снігу при нормі 9мм, а в другій декаді - 51.3 мм при нормі 10 мм. Найбільша кількість опадів була зафіксована 19 березня та склала 21.6 мм снігу. Про це повідомляє відділ з питань НС та ЦЗН Павлоградської міської ради.

Підвищення температури повітря та тривалі інтенсивні дощі зумовлюють різке танення снігу, що створює загрозу підтоплення території міста талими водами.

На цей час спостерігається підвищення рівня води в річках Вовча та Самара. Станом на понеділок, 26 березня, гідрологічна ситуація наступна:

  • рівень води в річці Вовча - 60,75 м при критичному рівні – 66.0 м;
  • рівень води в річці Самара -61.39 м, при критичному рівні – 62, 76 м.

Скид води з Курахівського водосховища складає 1 куб/м, що є незначним та загрози місту не становить.

З метою запобігання виникнення та ліквідації підтоплення вулиць, тротуарів та домоволодінь до міського матеріального резерву закладено пальне, лантухи, придбані  мотопомпи, підготовлена техніка, сили та засоби. Здійснюється постійний моніторинг повеневої ситуації.