Вы здесь

Павлоградський дзюдоїст Кирило Кисельов переміг у дуже престижному турнірі

У Дніпрі відбувся традиційний міжнародний турнір з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи». Змагання відбулися вже у тридцяте і зібрали рекордну кількість учасників - 200 спортсменів з України, Грузії, Туреччини та Азербайджану. Боротьбу за призи і медалі вели хлопці 2002-2004 років народження.

Напружена і безкомпромісна боротьба на татамі завершилася впевненою перемогою юних українців. У всіх дев'яти вагових категоріях вони відсвяткували перемоги. Два золота залишилися у Дніпрі - відзначилися Данило Лазуренко і Сергій Ландо - ще одне відвіз у Павлоград Кирило Кисельов, повідомляє «Наше місто».

З команд-гостей найуспішніше відборолись спортсмени Туреччини: два срібла і бронза. У Азербайджану - одна срібна нагорода.

До речі, почесним гостем турніру став легендарний дзюдоїст, володар п'яти нагород чемпіонатів світу Георгій Зантарая. Його поява у залі викликала величезний ажіотаж. Організатори не анонсували приїзд лідера збірної України - і сюрприз став, дійсно,приємною несподіванкою.

- Георгій - орієнтир для всіх, хто займається дзюдо, - зазначив президент федерації дзюдо Дніпропетровської області Михайло Кошляк. - Хлопці бачать, до чого потрібно прагнути. Що ж стосується самого турніру, то вже з наступного року, сподіваємося, він стане рейтинговим і буде включений до системи відбору для старших юнаків. Ну і, звичайно ж, будемо працювати над тим, аби «Меморіал Івана Прищепи» став офіційно міжнародним.

Довідка: Іван Прищепа вважається засновником дзюдо у Дніпрі. Він виступав у важкій ваговій категорії (призерів у цій вазі традиційно нагороджує його вдова), а потім був першим головою федерації дзюдо і самбо Дніпропетровської області.