Вы здесь

Для молоді Павлограда оголосили конкурс бізнес-проектів

Виконком Павлоградської міської ради оголошує для молоді проведення Конкурсу бізнес-проектів для надання гранту з міського бюджету. Сума гранту складає 10 тисяч грн на один бізнес-проект. Про це повідомляє відділ розвитку споживчого ринку та підприємництва виконкому Павлоградської міськради.

Конкурс відбудеться 5 квітня о 14-00 годині в залі засідань міськвиконкому за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 95, каб.308.

Рішення про надання гранту переможцям Конкурсу бізнес-проектів приймає Конкурсний комітет.

Умови проведення конкурсу:

Конкурс проводиться серед молоді віком від 18 до 27 років, яка надала заяви на участь в Конкурсі і є ініціатором реалізації бізнес-проектів.

Для участі в Конкурсі претендент подає до Комітету заяву у двох примірниках, а також:

- копію бізнес-проекту;

- копію паспорта, ідентифікаційного номера (або копію сторінки паспорта з відміткою про наявність у такої особи права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера).

Основними критеріями під час визначення переможців Конкурсу є:

- відповідність бізнес-проекту пріоритетам соціально-економічного розвитку міста; 

- кількість додаткових робочих місць, які планується створити;

- рівень заробітної плати працівників;

- строк окупності та економічна доцільність проекту;

- надходження до бюджету від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;

- соціальна значимість проекту;

- розмір прибутку та оцінка фінансових ризиків проекту.

Переможцями Конкурсу визнаються претенденти, які запропонували найкращі умови для реалізації бізнес-проектів та отримали найвищий бал (по 5-ти бальній системі оцінювання).

З повним текстом Порядку надання гранту з міського бюджету переможцям конкурсу бізнес-проектів на підтримку молодіжного підприємництва в місті  Павлоград, затвердженого рішенням Павлоградської міськради від 21.11.2017р. № 924-30/VII можна ознайомитись на офіційному сайті Павлоградської міськради http://pavlogradmrada.dp.gov.ua/ в розділі «Міська рада», підрозділ «Рішення міської ради»/«Рішення 30 сесії».

Кінцевий строк подання заявок 03 квітня 2018 року до 14-00 год. Документи приймаються за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 95, каб.317.

Контактні телефони: 20-04-80, 20-62-86.