Вы здесь

У Павлограді стартує фестиваль «Пісенний дивоцвіт-2018»

Протягом квітня-травня у Павлограді відбудеться традиційний міський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Пісенний дивоцвіт-2018». Про це повідомляє прес-служба виконкому.
 
Метою фестивалю є розвиток вокального мистецтва, популяризація традицій пісенності нашого народу, виховання сценічної культури юних співаків, виявлення та підтримка обдарованих, талановитих вокалістів міста, впровадження новітніх форм музичного естрадного мистецтва. Взяти участь у фестивалі-конкурсі можуть всі охочі павлоградці віком від 5 років. Виступи учасників будуть розподілені за номінаціями: вокальний ансамбль; соліст-вокаліст; авторська пісня; пісня на слова павлоградських авторів; пісні, присвячені рідному краю, українській землі; пісні присвячені миру в нашій країні; зірка он-лайн.
 
Підставою до участі у конкурсі є письмова заявка, яку треба подати в МКДЦ «МИР» до 10 квітня 2018 року за адресою: м. Павлоград, вул. Центральна, 61, (тел.206019, 204845).
 
Конкурсні перегляди проводитимуться 18,19 квітня 2018 року о 14.00 в МКДЦ «Мир». А от грандіозний гала-концерт відбудеться 9 травня.