Вы здесь

Жителів Павлоградщини обстежать у пересувних флюорографах

Перевірити здоров’я без відриву від буденних справ – саме таку можливість дають пересувні флюорографи. До 20 квітня вони курсуватимуть районами та містами Дніпропетровщини, зокрема й Павлоградщини. Обстежитися зможе кожен бажаючий. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
 
За цей час лікарі встигнуть прийняти майже 20 тисяч людей. 

«Вчасна діагностика та лікування – запорука успішної боротьби з туберкульозом. Швидко та без відриву від справ пройти обстеження можна ще протягом трьох тижнів в пересувних флюорографах. Вони приїжджають в людні місця міст та районів області. Прийом – безкоштовний»,

- зазначено в повідомленні.
Результати дослідження пацієнти лабораторій на колесах дізнаються одразу та отримають консультацію лікаря-фтизіатра. В разі необхідності пацієнта направляють на додаткове обстеження.
 
Перевірки здоров’я організували до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначають 24 березня.
 
На Павлоградщині перевірити стан своїх легень можна буде жителям села Троїцького (вул. Молодіжна, 24-29 березня; вул. Ворошилова, 30-31 березня, 3-4 квітня), села Вербове (вул. Центральна, 5 квітня), села Левадки (вул. Кірова, 6 квітня), села Привовчанське (вул. Шкільна, 7 квітня; вул. Зарічна, 17-20 квітня).