Вы здесь

Павлоградців запрошують приєднатися до фестивалю-ярмарку писанок

У Павлограді 5 квітня на припалацовій площі МКДЦ «Мир» напередодні Великодня, відбудеться ІІІ міський Фестиваль-ярмарок «Великий день» для єдності родини». Про це повідомляє прес-служба Міського культурно-дозвільницького центру.

До участі у фестивалі-ярмарку запрошуються діти та молодь міста, вихованці позашкільних закладів м. Павлограда, осередки народних промислів, майстри традиційного народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва, художники, а також всі бажаючі, вік не обмежений. Учасниками фестивалю-ярмарку можуть бути представлені як колективні, так і індивідуальні роботи.

Нагадаємо, фестиваль проводиться за ініціативою Павлоградського міського голови Анатолія Вершини та за підтримки народного депутата України Артура Мартовицького з метою збереження українських традицій та сімейних цінностей, розвитку і поширення українського писанкарства.

Фестиваль-ярмарок проводиться за номінаціями:
— «Традиційна писанка» (повинна бути оформлена переважно традиційним розписом натурального яйця);
— «Сучасна писанка» (писанка виконана в будь-якій техніці (живопис, графіка, скульптура, в`язання гачком, спицями, прикраси з бісеру, вишивка хрестиком, гладдю, бісером; картини, рушники тощо);
— «Інноваційна писанка» (виготовлення з нетрадиційних штучних матеріалів з оригінальним розписом тощо);
— «Сімейна писанка» (сімейна творчість з виготовлення писанки та символічних сувенірів);
— «Великодній кошик» (оформлена композиція з використанням символів свята — віночків, яєць тощо).

Для участі у фестивалі-ярмарку необхідно до 28 березня квітня 2018 надіслати анкету — заявку. Заявки подаються до КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр», вул. Центральна, 61, контактний тел/факс: тел.(0563) 20-60- 19, тел. (0563) 204160 e-mail: mkdc.pv@gmail.com.