Вы здесь

Підозрюваний у подвійному вбивстві знаходиться в СІЗО

Наразі слідчі дії за фактом подвійного вбивства та замаху на вбивство тривають. Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, 13 березня 18-річному школяреві, підозрюваному в жорстокому вбивстві 4-річної дитини і 30-річного чоловіка та замаху на вбивство 35-річної жінки, Павлоградський міськрайонний суд обрав запобіжний захід - 2 місяці тримання під ватрою без права застави.

Однак спочатку замість слідчого ізолятора хлопець відправився в Павлоградську міську лікарню № 4 заліковувати поранення ноги та руки, які отримав, розбиваючи вікно в будинку своїх жертв. Зауважимо, що хлопця чомусь поклали в загальну палату і кілька годин він знаходився без охорони. До нього навіть приходили батьки. Про це розповіли громадські активісти, які 17 березня прийшли мітингувати до лікарні.  

А вже 19 березня, отримавши необхідне лікування, Валентин Земцов в супроводі конвою залишив лікувальну установу і відправився в СІЗО, де зараз і знаходиться.

«Тим часом слідчі дії за даним фактом тривають»,

- відзначили в прес-службі Національної поліції.

Окрім того, журналісти кількох видань поспілкувалися із вчителями підозрюваного. Вчителі юнака кажуть, що не помічали агресивної поведінки з боку хлопця. Однак журналісти з'ясували, що це вже друга школа, в якій навчався юнак. З попередньої школи хлопець пішов через інцидент, про який розповіли жителі міста.

Виявляється, кілька років тому Валентин поранив якогось хлопця ножем, дехто каже, що навіть відрізав вухо. Але, як розповіли городяни, родичі Земцова заплатили, щоб справа не набула розголосу, і єдиним покаранням для хлопця була зміна навчального закладу.

Журналісти також знайшли сторінку Земцова в соцмережі, і виявилося, що хлопець цікавився темою насильства. Він був підписаний на сторінки і належав до груп, в яких щодня постили зображення різних проявів насильства. Також на сторінці хлопця перебували різні сатанинські висловлювання та символи.

Нагадаємо також ще і той факт, що після суду журналісти газети поспілкувалися з однією із жінок, яка теж прийшла на засідання. Вона розповіла, що в 2016 році підсудний побив її сина. Але, за словами жінки, вона й досі не могла добитися справедливості.