Вы здесь

Найкращі роботодавці – відгукніться!

Вже традиційно у Павлограді щороку проводиться огляд-конкурс стану охорони праці на підприємствах, установах та організаціях міста. Відбудеться він і цієї весни. Про це повідомляє відділ з економічних питань Павлоградської міської ради.
 
Конкурс відбудеться у період з 23 березня по 23 квітня 2018 року. У ньому можуть брати участь великі промислові підприємства, комунальні підприємства, малі та середні промислові підприємства, заклади охорони здоров’я, заклади освіти, суб’єкти господарювання сфери торгівлі та послуг.
 
Виконком Павлоградської міської ради запрошує керівників організацій прийняти участь в конкурсі. Для цього треба написати заяву та заповнити анкету про основні показники стану охорони праці за 2017 рік, та надати їх до відділу з економічних питань Павлоградської міської ради (каб. 206).
 
Відзначення та нагородження переможців конкурсу буде проходити на урочистій нараді, присвяченій Дню охорони праці, який відповідно до Указу Президента України відзначається щороку 28 квітня.
 
Більш детальну інформацію про умови конкурсу, форму заяви учасника та анкету можна отримати в кабінеті № 206 міськвиконкому, або на офіційному сайті Павлоградської міської ради: pavlograd-official.org. Телефон для довідок: 20-04-29.