Вы здесь

На деяких вулицях Павлограда зроблять зливові каналізації

Але які саме і на яких вулицях поки що остаточно не вирішено. Про це йшла мова на спільному засіданні депутатських комісій 13 березня.
 
Планується, що цього року за рахунок обласного бюджету капітально відремонтують три вулиці в Павлограді, зокрема на них відремонтують бордюри та дощові зливові каналізації. Наразі вже готові проекти ремонту вулиць Західнодонбаської, Харківської, Луганської, Комарова, Соборної разом з площею, проспекту Шахтобудівників. Дві з них вже обрали – це вулиця Західнодонбаська та проспект Шахтобудівників. 
 
Також планують оснастити зливовою каналізацією відрізок дороги на вулиці Івана Богуна неподалік від підприємства з виробництва снеків.

«На цій вулиці є ділянка, яку необхідно трішки підняти і розширити, зробити там зливову каналізацію. Там є можливість це зробити»,

- зазначив міський голова Анатолій Вершина. 
 
Окрім цього проблемним питанням є відрізок дороги по вулиці Шутя. Вже досить давно жителі вулиці вимагають від міської влади звернути увагу на понівечену дорогу та відсутність дощової каналізації на цій вулиці. Депутати на семінарі запропонували зняти кошти з іншої статті розходів – заміни освітлення на Дніпровській, але така ідея не була підтримана більшістю, бо розпочату справу треба довести до кінця, а час ремонту вулиці Шутя ще прийде.