Вы здесь

Невгасимі зіроньки надії та добра

Традиційно вже протягом одинадцяти років у Павлограді проходить міський творчий фестиваль «Зіроньки надії та добра», у якому беруть участь талановиті діти міста. З успіхом пройшов він і цього року – у середу, 14 березня, у будинку культури ім. Кірова.
 
Діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти-сироти та діти під опікою, діти з вадами розвитку, діти із сімей, які зареєстровані як внутрішньо переміщені, діти учасників бойових дій на фінальному гала-концерті продемонстрували свої музичні здібності, співочі та художні таланти. Також свої творчі здобутки представили юні павлоградці у царині живопису, декоративно-прикладного мистецтва, оригінального жанру. 
 
На початку урочистого заходу кожен фіналіст фестивалю був нагороджений дипломом та подарунком, після чого усіх присутніх порадував святковий концерт.
 
Нагадаємо, міський творчий фестиваль «Зіроньки надії і добра» проводиться та організовується відділом з питань сім’ї, молоді та спорту, відділом культури та відділом освіти Павлоградської міської ради серед дітей шкільного віку з вадами розвитку та потребуючих особливої уваги, з метою розвитку творчих здібностей молодих павлоградців, залучення їх до творчих ініціатив у мистецтві, активної життєвої позиції на благо рідного міста.