Вы здесь

Декілька медзакладів передадуть у власність міста (ОНОВЛЕНО)

Дві медичні установи Павлограда передадуть у комунальну власність міста. Про це стало відомо під час депутатського семінару 13 березня.
 
За його словами, декілька медичних установ у містах області відтепер будуть підзвітні тим громадам, у яких вони знаходяться. Зокрема, це стосується лікарень у Дніпрі, Новомосковську, Кривому Розі й Павлограді. Мер казав, що у нашому місті планували передати у комунальну власність лікарні № 4 та № 1, пологовий будинок, стоматологічну поліклініку, але згідно рішення сесії обласної ради у власність міста передадуть лише стоматологічну поліклініку та пологовий будинок.
 

«З урахуванням того, що це будуть наші лікарні, ми зможемо проводити там оптимізацію, ми зможемо юридично вмішуватися у господарську діяльність закладів, контролювати її. Лікарні будуть підзвітні й підконтрольні тій громаді, в якій вони знаходяться»,

- зазначив міський голова. 
 
Тож, відтепер звітуватися перед своїми громадами будуть 11 лікарень у Дніпрі, 13 у Кривому Розі, 2 у Павлограді, 2 у Новомосковську. Передані лікарні надаватимуть медичні послуги виключно мешканцям свого міста та ніяк не перетинатимуться із третинним рівнем медицини. Щодо лікарень №1 та № 4 у Павлограді, то вони залишаться в обласному підпорядкуванні й в майбутньому мають стати центрами госпітальних округів. Ці лікарні будуть і надалі розвиватися, оснащуватися найсучаснішим обладнанням. Саме на них буде покладена місія надання висококваліфікованої медичної допомоги.