Вы здесь

У Павлограді пройшов чемпіонат області з бадмінтону

У п’ятницю, 9 березня, на базі водно-спортивного комплексу «Юність» відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з бадмінтону серед хлопців та дівчат. Змагалися за звання кращих бадмінтоністів 130 дітей, як з павлоградських шкіл бадмінтону, так і з дніпропетровських.
 
Хоча погода цього дня була похмурою, це ніяким чином не вплинуло на бойовий настрій учасників чемпіонату – усі вони з азартом відбивали подачі суперників й щиро раділи влучному удару по воланчику. До того ж, у спортивній залі комплексу «Юність» було досить велелюдно – окрім самих дітлахів, поспостерігати за змаганнями та підтримати учасників зібралась велика група підтримки – їхні батьки та друзі, які за кожної нагоди підбадьорювали учасників оплесками та словами підтримки.

«Сьогодні на змагання до нас завітали спортсмени з Дніпропетровської школи олімпійського резерву ім. Вавілова –  спортивного клубу «Метеор», дитячої спортивної школи «Спартак», обласної дитячо-юнацької спортивної школи, школи «Локомотив», дніпропетровської міської школи олімпійського резерву. З Павлограда участь у чемпіонаті брали вихованці двох шкіл бідмінтону – міської та обласної, загалом – 30 чоловік. Усього у змаганнях було задіяно 130 хлопців та дівчат 2007 року народження і молодше. Найменша учасниця чемпіонату 2011 року народження»,

- розповів тренер по бадмінтону Юрій Дащенко. 
 
Загалом змагання тривали кілька годин. Кожен учасник намагався продемонструвати свої спортивні вміння на найвищому рівні, але виявилися найвмілішими та отримали перемогу лише 16 дітей з Дніпра – 8 хлопців та 8 дівчат.  Вони поїдуть на чемпіонат України до Миколаєва.