Вы здесь

Звучали для жінок і пісня й добре слово (ФОТО)

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 3 березня, у Міському культурно-дозвільницькому центрі в Павлограді відбулася зустріч жінок «Від щирого серця». У холі МКДЦ зібралися працівники місцевого самоврядування, ветерани ЗМІ, депутати, квартальні, голови ОСББ, директори підприємств, мами загиблих бійців та волонтери АТО.

Так, у Павлограді вже існує добра традиція раз на рік збиратися у «Жіночому клубі» та говорити «дякуємо» професіоналам своєї справи, жінкам – героям, матусям, берегиням домашнього вогнища.

Жінок із святом привітав перший заступник міського голови Павлограда Віталій Мовчан. Він побажав усім присутнім жіночого щастя, сімейного тепла, міцного здоров’я.

В дружній атмосфері окрім гарячого чаю та смаколиків на гостей свята чекали творчі номери від солістів та колективів міста.

«Привітання від чоловіків та виступи дітей зачепили «за живе», адже серед нас були мами, які втратили своїх синів в АТО та Афганістані. Дуже гарно і комфортно почувала себе поруч з нашими красунями-волонтерами, які встигають все: опікуватись чужими проблемами, надавати допомогу тим, кому це потрібно,завжди гарно виглядати і так же гарно танцювати!», - поділилася своїми враженнями від заходу координатор Центру надання допомоги учасникам АТО в Павлограді Тетяна Рибалко.

А 6 березня у великій залі МКДЦ відбулася міська урочистість з нагоди Міжнародного жіночого дня. У залі були присутні жінки, які працюють у різних сферах нашого міста.

Зі словами привітання до них звернулися перший заступник міського голови Віталій Мовчан та депутат Дніпропетровської облради Микола Пономарчук. Вони провели церемонію нагородження та відзначили кращих представниць прекрасної статі, серед яких були матері-героїні, голови ОСББ, лікарі, працівники держустанов, керівники творчих колективів, волонтери, військовослужбовці, підприємці і багато інших жінок, які беруть активну участь в житті міста. Вони отримали подяки від міського голови та народного депутата України Артура Мартовицького, подарунки та грошові премії.

У цей день у залі звучали прекрасні пісні, танцювальні колективи та музиканти дарували незабутні творчі номери й створювали гарний настрій.