Вы здесь

Стартував конкурс з енергозбереження для ОСББ та органів самоорганізації населення

Вже декілька років поспіль обласна рада виділяє кошти на конкурс проектів з енергоефективності та енергозбереження. Завдяки ньому люди можуть реалізувати у своїх будинках вкрай необхідні енергозбережні заходи: установити нові вікна та двері, відремонтувати міжпанельні шви, утеплити стіни, модернізувати систему опалення, освітлення, вентиляції та багато іншого. Минулого року на участь у конкурсі надійшло 180 заявок, серед переможців обрали 61 житлове об’єднання.

Інвестиції в енергоефективність житлового сектору важко переоцінити. По-перше, це віддача людям у вигляді зменшених рахунків за опалення та підвищення комфорту у власних оселях. По-друге, це один з кроків стимулювання української економіки та прямий шлях до енергетичної незалежності країни!

Головна умова для участі – це співфінансування. Обласна рада зможе покрити до 80 % витрат, інше – самі мешканці. Загалом на свій енергоощадний проект можна отримати до 50 тисяч гривень.

«Енергозбереження – один з головних пріоритетів роботи Дніпропетровської обласної ради. Наше завдання стимулювати населення також цим займатись. З енергоощадних заходів у кожній окремій квартирі, будинку, структурі формується енергетична безпека всієї країни. Енергетична незалежність – ось наша кінцева мета»,

— зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Цьогоріч обласна влада виділила на цей конкурс один мільйон гривень. Всі бажаючі можуть подати свої проекти до 30 березня.

Деталі за телефоном: 742-84-72. Консультація за адресою: м.Дніпро, пр. О. Поля, 2, каб. 445 (будівля Дніпропетровської обласної ради).