Вы здесь

У Павлограді з квітня зростуть тарифи на ритуальні послуги

Відповідно до проекту рішення Павлоградського виконавчого комітету, опублікованого на сайті міськради, з 1 квітня 2018 року вартість тарифів на ритуальні послуги комунального підприємства «Спеціалізована Агенція Ритуал» значно зростуть.
 
Так, з наступного місяця доведеться дорожче заплатити за копання могили, оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання, оформлення свідоцтва про поховання, поховання та підпоховання урни з прахом померлих в існуючу могилу, у землю.
 
Вартість копання могили замість 1269 грн буде коштувати 1665 грн, оформлення договору-замовлення на організацію поховання замість 15,35 – 17,70 грн. Оформлення свідоцтва про поховання здорожчає на 0,95 коп. і становитиме 13,25 грн, поховання та підпоховання урни з прахом померлих в існуючу могилу обійдеться у 219 грн замість 166 грн.
 
Подорожчання вартості послуг відбудеться з метою вдосконалення надання ритуальних послуг населенню, враховуючи звернення комунального підприємства «Спеціалізована Агенція Ритуал» Павлоградської міської ради виконавчий комітет Павлоградської міської ради.