Вы здесь

Пішов у вічність видатний павлоградський футболіст

У вівторок, 6 березня,  на 79-му році пішов з життя видатний  тренер-викладач ФСК ім. Шкуренка Геннадій Васильович Чашин. Про це повідомляє пре-служба Павлоградської міської ради.
 
Геннадій Васильович народився  11 березня 1939 року, закінчив Центральну школу тренерів СССР м. Малаховка.  Трудову діяльність розпочав у 1955 році у Саловацькому деревообробному комбінату столяром, а з 1967 року на ПМЗ працював слюсарем. У 1980 році став завідувачем стадіону КФК «Метеорит», потім тренером, розвивав два види спорту: хокей з шайбою та футбол.
 
За роки праці ним було підготовлено більше 500 вихованців з футболу, міні-футболу та хокею з шайбою. З них більше 50 чоловік грали та грають в командах майстрів ІІ, І, а також в прем’єр-лізі – 10 чоловік, окрім того ще 5 чоловік грали у вищій лізі по міні-футболу. Протягом 8 років очолював федерацію футболу Павлограда.
 
Геннадій Васильович був високопрофесійним фахівцем та талановитим тренером, мав великий авторитет серед працівників фізичної культури та спорту, уболівальників та футболістів, користувався повагою серед колег та вихованців.
 
Нагадаємо, що одне з останніх інтерв'ю Геннадій Васильович давав кореспонденту газети "ТН-Экспресс" 4 червня 2017 року, коли павлоградська команда ветеранів футболу "Прометей" відзначала своє 40-річчя.
 
Колеги по спорту називають Геннадія Чашина легендарною особистістю павлоградського футболу, який не тільки грав за відомі 30-40 років тому міські футбольні команди, а й тренував багатоьх відомих не тільки в Україні, а й в усьому світі футболістів та хокеістів - наших земляків, гравців вищої ліги, чемпіонів Радянського Союзу, наприклад таких, як Олексій Антонов, Віктор Давиденко.
 
Останнім часом Геннадій Васильович тренував маленьких дітей на базі ФСК ім. Шкуренка. В інтерв'ю кореспонденту він зізнався, що мріє про відновлення в Павлограді вуличного та дитячого дворового футболу, а також відродження традиції створення міських команд з футболу та змагань між ними не тільки на рівні Павлограда, а й області та всієї України. А ще він жалівся на те, що зараз в Павлограді немає належних умов для розвитку молодих футбольних команд - закинуті стадіони та футбольні поля.
 
Велика шана та світла пам’ять про Чашина Геннадія Васильовича буде жити в серцях павлоградців!