Вы здесь

Дитячий парк в очікуванні нового найменування

У Павлограді проводяться громадські обговорення щодо присвоєння назви Дитячому скверу, який розташований у центрі міста. Про це повідомив заступник міського голови Віталій Мовчан на черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 28 лютого.
 
Наразі триває збір пропозицій мешканців міста щодо нової назви парку. Кожен бажаючий павлоградець може надати свій варіант нового найменування  Дитячого парку у письмовому вигляді до відділу містобудування та архітектури, розташованого за адресою: м. Павлоград, вул. Центральна, буд. 90, або надіслати на електронну пошту arhitektura_pvlg@i.ua. У документі обов’язково слід зазначити прізвище, ім’я та по-батькові, місце проживання, завірити його особистим підписом та зазначити обґрунтування, чому саме цей варіант є найбільш доречним. Також можна проголосувати за нинішню назву парку на офіційному сайті Павлоградської міської ради у розділі «Архітектура». Пропозиції приймаються до 30 березня 2018 року.
 
Конференція по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться 6 квітня о 14.00 годині у БК ім. Кірова, що знаходиться за адресою: м. Павлоград, вул. Центральна, № 49.