Вы здесь

На Павлоградщині виявили боєприпаси часів ВВВ

За два дні (23 та 24 лютого) працівники служби порятунку виявили та знешкодили на Павлоградщині два боєприпаси часів Великої Вітчізняної війни. Про це повідомила прес-служба Павлоградського МРУ ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Так, спочатку до МНС (23.02.2018 р. о 14:55) надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмету у кількості однієї одиниці на відкритій території по вул. Новоросійська. На місце події виїхала оперативна група 6 ДПРЗ ГУ ДСНС та встановила,  що знайдений предмет є застарілою мінометною міною часів ВВВ, калібру 82 мм.  Місце події було огороджено та охоронялось співробітниками поліції Павлоградського відділу поліції. 

Наступного ж дня о 10:40 до Служби порятунку м. Павлоград надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмету у кількості однієї одиниці в с. Вербки по вул. Харківська на відкритій території. По прибуттю на місце події оперативною групою рятувальників було встановлено,  що знайдений предмет є артилерійським снарядом часів ВВВ, калібру 76 мм.  Місце події було огороджено та охоронялось співробітниками поліції Павлоградського відділу поліції та місцевою пожежною командою с. Вербки.  Рятувальники надали заявку до групи піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС в області щодо обох знахідок. 

Групою піротехнічного розмінування застарілі боєприпаси було знищено.