Вы здесь

Крила казкових мрій

З раннього дитинства кожна дитина знайомиться з казкою. Тією, що взимку розповідає бабуся, на ніч приголублює матуся… Пізніше, коли малюк вивчить букви, він починає читати вже самостійно. Усі дітлахи дуже люблять казки! Цей світ неймовірних пригод і чарівних перетворень, повчальних історій і незвичайних знайомств!

Хто такі «казкарі»? Звідки вони беруть ідеї? Про що мріють? – на ці, та багато інших запитань відповів учням 3-А класу Павлоградської школи № 1 наш земляк, павлоградець, письменник Володимир Григорович Ніколаєнко.

А розпочалось все з того, що діти подивились по місцевому телебаченню казки «діда Олексія». Зацікавились й знайшли книги Володимира Григоровича у міській бібліотеці... Подиву дітлахів не було меж: по нашим вулицям, біля нас щодня ходить справжній казкар! Як з ним познайомитись? Де зустріти?

У малюків зацікавленість зростала все більше й більше з кожним днем. Дорослі пішли на зустріч бажанням дітей й запросили «діда Олексія» до школи. Володимир Григорович з радістю відгукнувся й знайшов час для учнів.

Дітлахи із захопленням слухали казки та вірші в оригінальному виконанні нашого сучасника, павлоградського казкаря Ніколаєнка Володимира Григоровича, задавали запитання, висловлювали власні враження. А наприкінці зустрічі  учні поділилися власними творчими надбаннями: дехто прочитав казку, яку склав сам, інші – подарували Володимиру Григоровичу свої ілюстрації до його творів.

Велике спасибі Ніколаєнку Володимиру Григорович за його творчість, за готовність зустрічатися зі своєю читацькою аудиторією! Такі знайомства дуже важливі для молодших школярів. Лише завдяки творчим особистостям у дітлахів «ростуть крила» - крила казкових мрій!