Вы здесь

Обласний бюджет-2018 піде на допомогу переселенцям, бійцям АТО та будівництво

Допомога переселенцям, ідентифікація загиблих бійців, реконструкції доріг, навчальних закладів – такі перші розподілення обласного бюджету 2018 р. Депутати бюджетної комісії обласної ради проголосували за декілька важливих фінансових спрямувань.

Насамперед, допомога переселенцям. 2 150 000 грн - на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги та за тимчасове проживання внутрішньо переміщених осіб у м. Дніпро.

Більше 6 мільйонів грн. спрямували на виконання лабораторних досліджень у бюро судово-медичної експертизи. Ці гроші допоможуть у процесі ідентифікації загиблих бійців АТО.

За рахунок передачі субвенцій з місцевих бюджетів області було збільшено обласний бюджет на загальну суму 62 871 000. Більшість цих коштів спрямували на найбільш важливі об’єкти будівництва в області.

47 мільйонів виділили на співфінансування інвестиційних проектів, а саме на:

  • реконструкцію частини будівлі загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів - академічного ліцею № 15 у м. Кам’янське – 1,5 млн грн;
  • будівництво НВК на території КЗ "Середня загальноосвітня школа № 27 у м. Кам'янське – 18,5 млн грн;
  • реконструкцію 5-ти квартирного житлового будинку під дошкільний навчальний заклад у с. Вільне Новомосковського району – 5 млн грн;
  • реконструкцію Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів під НВК, Новомосковського району – 5 млн грн;
  • реконструкцію Будинку культури в м. Перещепино – 2 млн грн;
  • будівництво спортивно-оздоровчого комплексу у смт Слобожанське – 15 млн грн.

Один з пріоритетних напрямків, як і завжди, - дороги.

4,5 млн грн спрямували на забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг у населених пунктах (отг Троїцька – 1 млн грн, м. Марганець – 1,5  млн грн та м. Кам’янське – 2 млн грн).

«Стратегія ефективного бюджету – це наш головний пріоритет. Вчасне формування, продуктивне розподілення грошей є запорукою стабільного розвитку області. Бюджет цього року ми прийняли ще 2 місяці тому, що дозволяє нам якнайшвидше розпочати усі заплановані будівництва реконструкції та реалізації важливих проектів»,

- зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.