Вы здесь

Для павлоградської родини створили будинок сімейного типу

В нашому місті широко розвиваються сімейні форми виховання дітей: опіка, піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Зараз в павлоградських сім’ях опікунів та піклувальників виховується 226 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу - 40 дітей цієї категорії.

Але є ще діти, які виховуються в державних закладах та чекають на люблячих батьків.

Тому в грудні минулого року за рахунок субвенції з державного бюджету в місті придбано сучасний, двоповерховий будинок і земельну ділянку, що прилягає до нього, для дитячого будинку сімейного типу. А вже в січні рішенням виконкому Павлоградської міської ради створено дитячий будинок сімейного типу сім’ї Горєлікова Андрія та Горєлікової Любові.  Це четвертий будинок сімейного типу, який відкритий в нашому місті. Відтепер до 10 дітей зможуть бути охоплені сімейними формами виховання.

Сьогодні в сім’ю Горєлікових влаштовано шестеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із них троє вихованців інтернатних  закладів.       

Служба у справах дітей висловлює глибоку вдячність і щиру подяку приватним підприємцям Симоненку Є.Ю., Шанько І.Г. та іншим небайдужим людям за співпрацю та надання благодійної допомоги у облаштуванні дитячого будинку сімейного типу.

«Дитячий будинок сімейного типу – це реальне рішення подолання сирітства. Тут діти отримають виховання та піклування, любов та тепло. Саме родина дає можливість дитині сформуватись як повноцінній особистості. Сподіваємось, що життєвий досвід, щире прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного навчання та розвитку допоможуть Андрію Миколайовичу та Любові Іванівні відігріти дитячі серця та виховати гідних громадян нашої країни»,

- кажуть працівники служби.