Вы здесь

Павлоградці відкрили серце новорічним дивам

Минулої п’ятниці, 26 січня, у МКДЦ «Мир» відбулось урочисте підбиття підсумків та нагородження переможців міського новорічно-різдвяного огляду-конкурсу «Відкрийте серце новорічним дивам», який проходив за ініціативи народного депутата України Артура Мартовицького та за підтримки  міського голови Анатолія Вершини.
 
Цього року конкурс вперше набув нового статусу – став міським, у ньому взяли участь рекордна кількість учасників – 500, які боролися за перемогу в 11 номінаціях. Учасники змагалися у кращому святковому оформленні фасадів багатоповерхових житлових будинків, офісних будівель, особистих садиб та прилеглих до них територій, внутрішнього інтер’єру соціально-культурних об’єктів. Також були впроваджені і нові номінації – «Різдвяні вертепи, колядки, щедрівки, обряди», «Декоративно-прикладне  мистецтво» на різдвяну тематику, інсталяція на тему різдвяних і новорічних свят, «Малюнки на тему «Різдво», «Новий рік». Серед переможців – як маленькі діти, звичайні дорослі павлоградці, так і представники організацій та підприємств міста різних форм власності.
 

«Чотири роки назад у конкурсі «Відкрийте серце новорічним дивам» брали участь усього 60 учасників на весь регіон, а сьогодні це вже 500 людей! До того, у Тернівці у такому ж конкурсі взяли участь 286 конкурсантів, у районі – 230 конкурсантів, у Першотравенську – 240 учасників. Цей конкурс – це відповідь на бажання людей бачити і створювати дива. Кажуть, якщо кожен прибере біля свого дому та під’їзду, то місто стане чистим, а за ним і країна. Наш конкурс – це гарний приклад об’єднання людей заради однієї мети – благоустрою рідного міста»,

 
- зазначив ініціатор проведення конкурсу нардеп Артур Мартовицький.  
 
У заході також взяли участь депутати Дніпропетровської обласної ради та Павлоградської міської ради, які подякували всім учасникам конкурсу за їхню небайдужість до рідного міста та вручили їм дипломи та подарунки.