Вы здесь

Дитячі садки Павлограда поповнилися трьома новими групами

Урочисте відкриття відремонтованих груп відбулось у середу, 25 січня. Відтепер прийняти більше діток до свого дошкільного закладу зможуть дитячі садочки № 5 «Ластівка» та № 60 «Ювілейний».
 
У дитячому садочку № 5 відкрили дві додаткові групи, а в садочку № 60 – одну. Загалом вони приймуть 75 діток. У нових групах виконані капітальні ремонти – замінені системи опалення, водопостачання, водовідведення, електропостачання,  відремонтовані та оновлені стеля, стіни, підлога, замінені вікна на енергозберігаючі. Окрім того, групи забезпечені новими столами, стільцями, ліжками, матрацами, подушками, постільною білизною, рушниками, іграшками. 
 
Нагадаємо, близько трьох років тому Міжнародною організацією дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ» було проведено моніторинг серед закладів дошкільної освіти щодо доцільності відкриття додаткових груп в діючих садочках Павлограда. Фондом було визначено 5 закладів дошкільної освіти, в яких мали відкрити 7 нових груп. Це садочки №№ 47, 5, 60, 61, 65. Цьогоріч вже було відкрито групу у садочку № 61, наразі ще тривають ремонти в садочках № 47 і № 65.