Вы здесь

З Ювілеєм Вас, Ріднокраєвці!

Зі всіх засобів масової інформацій на Павлоградщині найповажніша за віком суспільно-політична об’єднана міжрайонна газета «Рідний край», яка 26 січня відзначає свій 100-річний ювілей. 
За час свого існування по-різному називалось це видання: «Известия», «Коммунист», «Павлоградская коммуна», «Змичка», «Плуг і молот», «Соціалістичний наступ», «Павлоградська правда», «Світло жовтня». Але завжди, незалежно від назви, друкованим словом доносила газета в кожну домівку свіжі новини про життя міста і району, розповідала про людей, гідних поваги, виховувала у читачів громадську позицію, закликала їх не бути сторонніми спостерігачами, а вносити свою частку в суспільно-громадське життя регіону.
Вшановуючи всіх редакторів і журналістів цього видання, завдяки публікаціям яких газета завжди користувалася попитом серед павлоградців і заслужено вважалась і вважається одним із кращих ЗМІ Дніпропетровщини, – заслуговують доброго вдячного слова поліграфісти, завдяки яким номери газети побачили світ. Це наші земляки: Володимир Маслеников, Анатолій Кулак, Ганна Купченко, Неля Мігаєва, Валентина Поводовська, Віра Прохоренко, Людмила Бабурніч, Галина Прозорова (вона перша з павлоградських поліграфістів, чиє прізвище було на Дошці пошани облполіграфвидаву), Ніна Лобанова, Марія Куценко, Світлана Леонідівна Чижикова, Гремяко Л.І., Нікольська А.Д., Федоров М.В., Коваль Л.В., Суханова О.К., а ще Леонтій Павлович Ямпольский та Тетяна Опанасівна Ченченко – складачі у прифронтових друкарнях (газети випускались для фронтовиків), Давид Михайлович Ханутін. Багатьох з них немає зараз з нами, та кожен зі зверстаних і надрукованих ними номерів газети-ювіляра залишив у собі тепло їхніх рук.
А сьогодні справу своїх попередників продовжують друкарі офсетного друку ТОВ «Перша міськдрукарня» Валерій Вознєв і Юрій Баращук, з рук яких газета «Рідний край» відправляється до читачів.
Побажаймо газеті-ювіляру і її редакції на чолі з Володимиром Сторчаковим довгих літ щирого та відвертого спілкування з читачами.