Вы здесь

Тариф на проїзд в маршрутках Павлограда збільшили на 50 копійок

Від завтра за проїзд у громадському транспорті в режимі «маршрутне таксі» павлоградці платитимуть на 50 копійок більше. Таке рішення сьогодні на своєму засіданні прийняв виконком міської ради. Зокрема, з 25 січня вартість проїзду на коротких маршрутах (до 10 км) коштуватиме 5 грн, а на довгих (більше 10 км) – 6 грн.

Як зазначили в місцевому відділі з економічних питань, минулого року перевізники надали пакет документів з розрахунками тарифів на послуги з перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі у виконком Павлоградської міської ради. Розрахунки тарифів на послуги з перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі виконані відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту.

При встановленні тарифу враховувались результати проведеного у листопаді місяці 2017 року моніторингу пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі та пільгової категорії.

На підставі даних результатів і був підготовлений проект рішення щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів.

Головною причиною для підвищення тарифів перевізники, як і раніше, називають подорожчання паливно-мастильних матеріалів та запчастин на автобуси.