Вы здесь

Павлоградців запрошують до участі у пісенному фестивалі «З Батьківщиною у серці…»

Зокрема запрошують афганців, бійців АТО, волонтерів

Мешканців нашого міста запрошують взяти участь у V міському фестивалі афганської та героїко-патріотичної пісні «З Батьківщиною у серці…». Фестиваль присвячений 29-річниці виводу військ з Афганістану та захисникам України в зоні АТО. Учасники змагатимуться за трьома номінаціями.

Про це повідомила прес-служба Міського культурно-дозвільницького центру.

Фестиваль «З Батьківщиною у серці…» відбудеться 9 лютого. Він проходитиме в Павлограді вже вп’яте. Так, минулого року учасниками фестивалю стали представники міської організації воїнів-інтернаціоналістів, виконавці з Павлоградського району, м. Тернівка, військовослужбовці в/ч 3024, учні загальноосвітніх шкіл, студенти та родини загиблих воїнів.

Засновниками та організаторами фестивалю є Павлоградська міська рада, відділ культури Павлоградської міської ради, міський культурно-дозвільницький центр, міська громадська організація «Спілка воїнів-інтернаціоналістів».

У ньому можуть взяти участь виконавці та творчі колективи, віком від 12 років. Кожен учасник має виконати один твір.

Фестиваль проводиться за номінаціями:

— «Афганська пісня» — пісня, присвячена темі війни в Афганістані, подіям та героїчним вчинкам;

— «Героїко-патріотична пісня» — пісня, присвячена бойовій дружбі, любові до Батьківщини;

— «Пісні, народжені в АТО» — пісні котрі були написані нашими бійцями на передовій, пісні, присвячені учасникам та загиблим героям АТО.

Всі учасники фестивалю нагороджуються дипломами, переможці — дипломами та цінними подарунками.

Заявки прийматимуться до 30 січня у Міському культурно-дозвільницькому центрі, розташованому за адресою: вул. Центральна, 61, за тел. (05632) 6-30-20 або на пошту mkdc.pv@gmail.com