Вы здесь

Квіти – на пошану цілісності України (ФОТО)

Сьогодні, 22 січня, в Україні відзначається День Соборності – свято, яке має на меті утвердити цілісність і нерозривність українських східних і західних земель. Долучилися до вже традиційної церемонії покладання квітів і вшанування пам’яті полеглих за незалежність України і павлоградці.
 
Школярі, волонтери, представники міської влади, депутати, і небайдужі павлоградці – усі вони цього дня приєдналися до всеукраїнського свята та поклали квіти до меморіалів на міській Алеї Слави. Згадали і вшанували хвилиною мовчання й  усіх воїнів-павлоградців, полеглих в нинішній війні на Сході України.
 
Нагадаємо, що День Соборності відзначають щороку в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Також цього дня прийнято згадувати й іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше – 22 січня 1918 року –  прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки. 
 
Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.