Вы здесь

В Павлоградському МКДЦ пройшов гала-концерт фестивалю «Різдвяна зірочка» (Фото)

В Павлоградському міському культурно-дозвільницькому центрі «Мир» церемонія нагородження та гала-концерт ХІ відкритого дитячого новорічно-різдвяного фестивалю «Різдвяна зірочка». Цей фестиваль в черговий раз об’єднав вокалістів міста та Павлоградського району, які пригадали українські традиції колядування, щедрування, різдвяні обряди та новорічні пісні.

Гала-концерту передували два відбіркових тури, які проходили у грудні та січні. У фестивалі прийняли участь майже 500 талановитих хлопців та дівчат. Всі вони були нагороджені дипломами учасників та цінними подарунками.
В фойє МКДЦ всіх гостей фестивалю зустрічали дівчата в українському вбранні.

Концерт відкрили колядники і щедрувальники, вокальні колективи (вокальний ансамбль «Співочі мальви», дитячій театр пісні «Колисаночки», народний вокальний ансамбль «Горлиця» та ансамбль «Зелен гай») разом заспівали «Щедрик» на різних мовах, зокрема українською, польською та англійською мовами.

Від імені мера Павлограда та депутатів міської ради гостей і учасників фестивалю привітав виконуючий міського голови Віталій Мовчан:

«Цілий місяць ми змогли насолоджуватися виступами наших талановитих дітей. Сьогодні ми підводимо підсумки фестивалю, у якому немає переможців. Всі ви – переможці!».

Вперше на фестивалі «Різдвяна зірочка» була вручена нагорода Гран-прі колективам, які вже давно стали співочою родзинкою нашого міста: зразковому аматорському вокальному ансамблю «Співочі мальви» МКДЦ (кер. — Логінова Марина Вікторівна) та зразковому аматорському дитячому театру пісні «Колисаночки» МКДЦ (кер. — Москівець Лідія В’ячеславівна).

Також було вручено нагороди найталановитішим конкурсантам, які стали переможцями у номінаціях «Щедрівки та колядки, новорічно-різдвяні обряди», «Новорічно –різдвяна пісня».

В номінації «Щедрівки та колядки, новорічно-різдвяні обряди» були нагороджені 4 хори молодших та старших класів дитячих музичних шкіл Павлограда №№ 1, 2, 3. Також спеціальний приз від нардепа в тій же номінації отримали фольклорний гурт «Перевесло» Кочерезького навчально-виховного комплексу (кер. Шляхова Л.В.), ансамбль бандуристів «Надія» та вокальна група ДМШ № 1 (вик. Заярна В.Ф. хорм. Бережна Т.О.), тощо...