Вы здесь

Відійшов у засвіти громадський діяч і будівник Валерій Чалий

17 січня 2018 року на 59-му році пішов з життя член міськвиконкому, відомий у місті будівник - Валерій Григорович Чалий. Про це повідомляє прес-служба Павлоградського виконкому.
 
Валерій Григорович народився  у 1959 році,  закінчив Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут, став кандидатом технічних наук.  Трудову діяльність розпочав у 1976 році у будівельному управлінні  тресту «Павлограджитлобуд», де пройшов шлях від робочого до керівника будівельного управління. У 1997 році був обраний Головою правління закритого акціонерного товариства «Павлоградбуд».
 
Валерій Григорович безпосередньо брав участь у будівництві та реконструкції десятків промислових об’єктів, в тому числі – Павлоградського механічного заводу, Павлоградського хімічного заводу, ПЗТО, наземних споруд шахт Західного Донбасу, об’єктів соціальної сфери, комунальних об’єктів. 
 
Чалий В.Г був високопрофесійним фахівцем та талановитим керівником, постійно впроваджував у будівельне виробництво нові сучасні форми і методи організації праці. Він  заслужено користувався авторитетом і повагою, був нагороджений багатьма професійними нагородами,  нагрудними Знаками «Почесний працівник будівництва та архітектури», «За заслуги перед містом».
 
"Валерій Григорович завжди був патріотом нашого міста, людиною з активною громадянською позицією. З 1990 року протягом семи скликань від обирався депутатом Павлоградської міської ради, був членом Павлоградського міськвиконкому. Велика шана та світла пам'ять про Чалого Валерія Григоровича буде жити в серцях павлоградців!", - йдеться у повідомленні.